Ми розповідаємо цікаві візуальні історії в 360° відео та VR.
Використовуючи технологію 360° відео у поєднанні з графікою та об'ємним звуком, ми створюємо візуальний досвід з імерсивним ефектом для глядача.
Проект: Норвезька Арктика
Норвезька Арктика - це унікальна інтерактивна енциклопедія у віртуальній реальності про полярну частину Скандинавії. Ми відзняли матеріал для проекту на території від Полярного кола до крайньої точки Європи та навіть далі, на острові Шпіцберген. Найнебезпечніші світові течії, найпівнічніші аеропорти, наймасивніші льодовики, найнаочніші пояснення та найяскравіші ілюстрації.

Найцікавіші історії з New Cave Media.
Нещодавній проект

У лютому 2017 наша команда підготувала мультимедійний журналістський матеріал про Романа Кисляка, внутрішнього переселенця з Макіївки, який зараз мешкає у Львові, для "Радіо. Свобода". Роман, який з дитинства має ДЦП, працював таксистом у Донецьку. З початком же російської агресії на Донбасі став активістом, вивозив людей з-під обстрілів на фронті. Згодом через загрозу власному життю перебрався до Львова, де знову почав працювати таксистом.

Завдяки інструментам, які дає формат 360° відео, глядач має змогу наблизитись до персонажа, проїхатись разом із ним у таксі, відчути слизькість льоду на львівських пагорбах та послухати історію Романа.
Мультимедійна історія для "Радіо. Свобода"
Для найкращого досвіду радимо використовувати Google Cardboard та навушники.
Наші послуги
Розробка концепту
Незалежно від того, чи ви вже маєте ідею застосування VR у своїх проектах чи ще зовсім не знайомі з можливостями, які відкриває цей інструмент, ми з радістю вибудуємо проект, що допоможе вам у досягненні ваших цілей.
Зйомка 360° відео
Ми знімаємо наші 360° відео на чотири різні камери, доречні для широкого спектру задач, та записуємо об'ємний звук для максимально імерсивного досвіду.
Зшивка та монтаж
Редагування сферичного контенту поставило нову планку вимог до професійних навичок.
Ми раді працювати з цим складним медіумом та завдяки постійному самовдосконаленню готові надавати свої послуги на всіх етапах постпродакшну - від зшивки візуального матеріалу до кольорокорекції та монтажу.
Написання сценарію
Розробка сюжетів для сферичного відео значно відрізняється від класичного кінематографу. Ми пропонуємо сценарії, які найкраще використовують можливості 360° та занурюють глядача в історію.
Повітряна 360° зйомка
Сферичне відео з повітря дозволяє глядачеві побачити більше на висоті пташиного польоту. Ми надаємо послуги повітряної 360° зйомки на основі власних технологічних рішень.
Візуальні ефекти та дизайн
З урахуванням гіперреалістичності 360° контенту, надзвичайно важливу роль відіграють дизайн та ефекти, які допомагають пояснювати, розставляти акценти, керувати наративною лінією та навіть маніпулювати глядячем. Ми успішно виконуємо найскладніші завдання на найновішому програмному забезпеченні.
Чому VR?
Журналістика
Віртуальна реальність — перший інструмент, який дозволяє глядачеві зануритися всередину подій, що розгортаються навколо. Вона створює ефект присутності, якого візуальні мистецтва намагалися досягнути понад століття. Розуміючи це, у жовтні 2015 року New York Times розіслав мільйон окулярів віртуальної реальності Google Cardboard своїм передплатникам, ставши першим ЗМІ, яке взяло на озброєння цей інструмент. Три роки потому журналістські історії у форматі VR публікують CNN, Euronews та USA Today.

Бізнес
Не лишається осторонь і великий бізнес. Тут VR застосовують для вирішення найрізноманітніших завдань. Наприклад, каліфорнійська компанія Array Inc., яка займається виробництвом обладнання для сонячної енергетики, обрала для презентації своїх технологій на профільній промисловій виставці в Абу-Дабі саме технологію VR. Замість того, щоби транспортувати величезні зразки техніки та гаяти час на їх налаштування, американці демонстрували зацікавленим партнерам та клієнтам комерційне відео у Samsung Gear VR. Аналогічним чином сферичне відео використовують світові індустріальні гіганти— від Audi до Boeing.

Освіта
У сфері освіти VR також відкриває незліченні можливості. Починаючи від проекту Google Expeditions, який підіймає на небачений рівень зацікавлення учнів шкіл у навчальному матеріалі, до прикладних та тренувальних програм у віртуальній реальності. Навчити оперувати краном, водити машину чи відточити навички управління літаком— однi з найпростiших прикладів освітніх процесів, які безпечніше, дешевше та швидше організувати у VR.

Розваги
І звісно, світ розваг. Саме він одним з перших знайшов користь від VR-технологій. Легендарні комп'ютерні ігри, такі як Resident Evil, портують під VR-платформи й одночасно шаленими темпами розробляють нові, від початку розраховані на «повне занурення»; у кінематографі активно вивчають потенціал 360° відео для старих і нових франшиз; значний інтерес до контенту з «повним зануренням» виявляє і туристичний бізнес, якому вкрай необхідно приваблювати, захоплювати сучасного користувача існуючими у світі принадами та цікавинками.
Наша команда
Наша команда сформована з професійних фотожурналістів, відеографів, дизайнерів та менеджерів, які створюють визнані міжнародними преміями візуальні історії.
Сергій Полежака
CEO
Олексій Фурман
Виконавчий продюсер
Кирило Жилінський
Продюсер візуальних ефектів
Марія Савоскула
Редактор
Микита Юренєв
Відеограф
Сергій Коровайний
Відеограф
Микита Богданов
Менеджер з комунікацій
Юлія Кочетова-Набожняк
Пожежник
Євген Малолєтка
Відеограф
Станіслав Козлюк
Журналіст
Анна Колянчук
Продюсер
Наші контакти
+38 093 963 88 85
+38 063 430 01 18
newcavemedia@gmail.com

© Усі права захищені. New Cave Media
Made on
Tilda